ÜRÜN KALİTESİ VE YENİLİKÇİ YAPI


Üretimin %45’ini dünyada 32 farklı ülkeye ihraç ediyoruz.

Hakkımızda

Mesan Metal

MESAN METAL 1989 yılından bu yana alüminyum sektöründe faaliyet göstermektedir. 32 yıllık sektörsel tecrübesi, kalite ve güvenilirliği ile alüminyum sektörünün lider kuruluşlarındandır. Yenilikçi ve girişimci yapısı ile büyümesini sürdüren firma 2000 yılında Hadımköy’deki modern tesislerine taşınmıştır.

Devamı

Vizyon & Misyon

Mesan Metal

Mesan Metal A.Ş olarak iş önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğuna inanmaktayız. Bu doğrultuda, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, müşterilerimizden gelen talepleri teknoloji ve kalitemizi sürekli geliştirerek, en memnun edici şekilde ve en uygun değer fiyatıyla karşılamaktayız.

Devamı

DECORAS

Architectural Systems

Mesan Metal Alüminyüm Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak müşteri memnuniyeti yüksek olan Decoras tescilli markasıdır. Decoras dekoratif ürünler ve çeşitli renk/desen alternatifleri ile müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Renk seçeneklerini görebilmek için Ürün Kataloğu'na tıklayınız.

Ürün Kataloğu

Üretimin %45’ini dünyada 32 farklı ülkeye ihraç ediyoruz.

ÜRETİM

MESAN METAL müşteri odaklı hizmeti ile ürünlerinin tasarlanması, üretilmesi, ambalajlanması, müşterilerine ulaşması ve daha sonraki periyotta gereken tüm desteği, her biri konusunda uzmanlaşmış personeli ile sağlar.

ÜRÜNLERİMİZ

Mesan Metal

BİZDEN HABERLER

Mesan Metal

SİZİ ARAYALIM

Bilgi Alın
E-BÜLTEN

Haber ve duyuruları almak için e-bültene kayıt olun